Dekolte e ekzagjeruar, ‘Sulltaneshë Hyrem’ thyen rrjetin me FOTO-n publikuar së fundmi

Dekolte e ekzagjeruar, ‘Sulltaneshë Hyrem’ thyen rrjetin me FOTO-n publikuar së fundmi

12:38, 15/08/2020

  Meryem Uzerli është një ndër aktoret më të pëlqyera të momentit.

Pas suksesit të saj në rolin e sulltaneshës “Hyrrem”, aktorja ka arritur të rrëmbejë zemrat e publikut.  

Por teksa të gjithë po e prisnim të vinte me një projekt të ri,aktorja i është përkushtuar rrjeteve sociale ku publikon foto nga përditshmëria e saj.

Dhe përsa ju përket fotove që aktorja 37 vjeç publikon e fundit i ka vënë vulën të gjithave.

Si rrallëherë  Meryem shfaqet me një fustan të zi dhe të ngushtë mbas trupit, shumë sensuale por në sy ra dekolteja e ekzagjiruar.

Kjo bëri që butoni i pëlqimeve të 'fikej' fare nga ndjekësit.

ImageImage

Kujtojmë që aktorja ka dhe një vajzë të vogël, Lara me të cilën publikon herë pas here momente të bukura siç janë foto e mëposhtme kur vogëlushja po i pikturon fytyrën asaj.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco