Alesia Bami nuk i ndal FOTO-t e nxehta nga pushimet

Alesia Bami nuk i ndal FOTO-t e nxehta nga pushimet

09:56, 15/08/2020

Moderatorja e “Proçesit Sportiv” Alesia Bami vazhdon të tërheqë vëmendjen edhe larg kamerave.

Bukuroshja po kalon pushimet në brigjet e jugut të Shqipërisë.

Këtë herë ajo ka provokuar ndjekësit në rrjetet sociale me një foto nga Shpellave e Pëllumbave në Sarandë.

 Ish-velina shkruan “view” duke treguar njëkohësisht dhe linjat e saj trupore.

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco