Uanda Nara i tregon të pasmet bombastike San Siros

Uanda Nara i tregon të pasmet bombastike San Siros

08:13, 15/08/2020

Pa limite dhe pa frena Wanda Nara, super-diva të cilët të gjithë do të donin ta kishin në krah.

Ka pesë fëmijë dhe ëndërron të gjashtin, është e pasur dhe menaxhon bashkëshortin futbollist me kontrata milionere, ka një të kaluar si velinë, por ka ditur të promovohet në televizion si komentatore sportive.

Image

Gjithashtu edhe pse e kritikuar për fotot e saja të nxehta ajo nuk ka hequr dorë.

E tillë është dhe fotoja e saj e fundit pranë pishinës dhe me në sfond stadiumin e famshëm San Siro.

E veshur me bikini në formë tanga Uanda Nara i ka vënë vulën fotove me këtë të fundit.

'Vetëm kur flutura mendoi se jeta e saj po mbaronte ... ajo filloi të fluturonte' shkruan krahas fotove provokative Wanda.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco