FOTO/ Çfarë guximi! Morena Taraku qethet zero

FOTO/ Çfarë guximi! Morena Taraku qethet zero

07:40, 15/08/2020

Këngëtarja e njohur Morena Taraku ka eksperimentuar shpesh me look-un e saj.

Atë e kemi parë me pothuajse të gjitha ngjyrat dhe modelet e flokëve.

Mirëpo së fundmi ajo i ka befasuar të gjithë!

Morena është qethur zero dhe duket shumë ndryshe.

Këngëtarja ka publikuar foto të shumta në Instastory me look-un e saj të ri, për të cilin duhet të themi është shumë i guximshëm.

Image

Image

Përgjatë ditëve të fundit, ajo ka publikuar një sërë fotosh në Instagram, ku shihet një herë bjonde e një herë brune, mirëpo tani "i vuri vulën"!

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco