Eva Murati pozon pa makeup, pa filtra dhe i la të gjithë gojëhapur

Eva Murati pozon pa makeup, pa filtra dhe i la të gjithë gojëhapur

23:06, 14/08/2020

Eva Murati është padyshim një nga vajzat më bukuroshe të ekranit, por edhe ndër më të komentuarat në media.

Së fundmi Eva ka nisur pushimet dhe nuk ka ngurruar të postojë foto të shumta nga bregdeti shqiptar.

Në postimin e fundit, Eva shfaqet pa pikë makeupi në fytyrë dhe pa filtra, teksa po shijon ditën e fundit në plazh.

 "Pa filtra, pa makeup. Pa e vrarë mendjen për botën. Thjesht duke shijuar ditën time të fundit në plazh", shkruan Eva krah fotove ku shfaqet ujë e sapun.

Moderatorja ka marrë komplimenta të shumta nga fansat, të cilët janë mahnitur me pamjen e Evës pa makeup.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco