Pak ditë më parë fryu 43 qirinj por Hygerta Sako 'ndez' rrjetin me bikini

Pak ditë më parë fryu 43 qirinj por Hygerta Sako 'ndez' rrjetin me bikini

14:17, 14/08/2020

Tre ditë më parë moderatorja e njohur Hygerta Sako festoi ditëlindjen e saj të 43-të me miqtë e saj.

Image

Por së fundmi mdoeratorja i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj me fizikun e saj super në formë.

Bukuroshja e ekranit dhe ish Miss-i, ka publikuar disa foto seksi nga pushimet ku shfaqet me bikini duke treguar linjat perfekte.

Ajo pozon mbështetur pas një shkëmbi dhe me një pozë tejet sensuale ka çmendur fansat e saj që menjëherë kanë vërshuar me komentet.

“Shkëmbi i rradhës”, shkruan ajo krahas fotos seksi, që duket se do të jetë dhe një nga më të komentuarat në profilin e saj.

View this post on Instagram

Shkembi i rradhes ????????

A post shared by Hygerta Sako (@hygerta_sako) on

ImageImage

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco