Krizë pandemie? Stallone nxjerr në shitje ‘apartamentin’ lukzos me katër rrota

Krizë pandemie? Stallone nxjerr në shitje ‘apartamentin’ lukzos me katër rrota

13:33, 14/08/2020

Silvester Stallone ka vendosur të shes SUV-në e tij të personalizuar për një shumë modeste prej 350 mijë dollarësh ( rreth 295 mijë euro).

Image

Makina tip Cadillac Escalade ngjan me një apartament luksoz me katër rrota.

Image

5 të rritur munden të rrinë qetësisht brenda në kabinë.

Image

Sedilet janë të veshura me lekurë shumë luksoze dhe të rehatshme.

Image

Gjithashtu ndodhet dhe një stol elektrik i palosur me një hapësirë për tre persona.

Një ekran LCD 43 inç është vendosur në pjesën e shoferit ndërsa për pasagjerë ekranet LCD janë 12 inç.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco