FOTO/ Balotelli godet përsëri, futbollisti shfaqet në momente pasionante me nje turiste spanjolle

FOTO/ Balotelli godet përsëri, futbollisti shfaqet në momente pasionante me nje turiste spanjolle

08:44, 14/08/2020

Mario Balotelli po kalon pushimet me një grup miqsh mes Italisë dhe Spanjës, në Marbella.

Por jo vetëm kaq futbollisti është parë dhe në shoqërinë e një turiste spanjolle sipas revistës së njohur “Chi’.

Në fotot e publikuara nga revista shihet futbollisti i cili nuk ka rezistuar dot dhe së bashku me bukuroshen brune kanë dhuruar momente intime në rrrugë, që nga puthja dhe deri tek përqafimet dhe prekjet në rrugë.

Siç duket tani për futbollstin është koha e pushimeve për tu kthyer më pas në Itali në kërkim të një ekipi të ri.

Gjithashtu ashtu siç ka dhe e ka deklaruar vetë Balotelli e vetmja princëshë në jetën e tij është e bija Pia.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco