Rozana Radi do të martohet më shpejt seç e kemi menduar

Rozana Radi do të martohet më shpejt seç e kemi menduar

08:17, 14/08/2020

 Artistja shumë e dashur për publikun që prej vitesh ka sjellë vetëm hite, Rozana Radi ka dhënë lajmin e madh përmes një postimi në Instastory.

Një prej ndjekësve e ka pyetur Rozanën se kur do të martohet dhe artistja nuk ka hezituar t'i përgjigjet. 

'Aq shpejt sa s’ta merr mendja", shkruan Rozana duke treguar kështu se shumë shpejt do e shohim nuse. 

Kujtojmë se Rozana ka qenë gjithmonë shumë diskrete për jetën e saj private, megjithatë ka pranuar se është në një lidhje dashurie prej disa vitesh.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco