Fitoi 'betejën' me Covid-19, këngëtari shqiptar shfaqet për herë të parë

Fitoi 'betejën' me Covid-19, këngëtari shqiptar shfaqet për herë të parë

08:04, 14/08/2020

Në fund të muajit korrik, këngëtari Art Abazi deklaroi se ishte prekur nga Koronavirusi.

Ai u izolua në shtëpinë e tij, ku po merrte trajtimin e nevojshëm.

Image

Pas shumë ditësh regjim shtrati, Arti e ka marrë veten dhe është shëruar.

Këngëtari ka publikuar në rrjete sociale foton e parë pas fitimit të betejës me Koronavirusin.

Ai ka pozuar krah të atit dhe të dashurës dhe shfaqet mjaft mirë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco