‘Çmendet’ CJ Sparxx, del me mikrobikini dhe rëmben vëmendje e të gjithëve

‘Çmendet’ CJ Sparxx, del me mikrobikini dhe rëmben vëmendje e të gjithëve

23:26, 13/08/2020

Kaq ‘HOT’ nuk e kemi parë moti.

Kësaj radhe, e bukura CJ Sparxx i ka kaluar limitet me një video që e ka hedhur në Instagram, shkruan Syri Kosova.

Në video ajo shihet e veshur me një palë mikrobikine që mezi ia kishin mbuluar ‘zogun’.

Madje, ajo merrte poza  për të treguar akoma më shumë se sa seksi është.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco