Tayna me këngë të re, për gjithçka u inspirua te ‘Pasionet e fshehta’

Tayna me këngë të re, për gjithçka u inspirua te ‘Pasionet e fshehta’

22:28, 13/08/2020

Ajo po vjen me projekt të ri.

 

‘Qeqe’ quhet kjo këngë që po e rikthen Taynën pas suksesit që ajo kishte me këngën ‘Bass’, shkruan Syri Kosova.

 

Këtë gjë reperja e konfirmoi përmes një video të hedhur në Instagram.

 

Në video, Tayna shihet se u inspirua nga veshja e aktoreve dhe ambienti i serialit ‘Pasione të fshehta’.

 

Pos veshjes, reperja edhe flokët i ngjyrosi sikurse i ka pasur ‘Norma’ në atë kohë.

 

Se çfa po sjell saktësisht ajo, presim të shohim.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"Qeqe" muy pronto????????

A post shared by Tayna (@tayna) on

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco