Nga pushimet, aktorja shqiptare nxjerr të pasmet

Nga pushimet, aktorja shqiptare nxjerr të pasmet

20:33, 13/08/2020

Njihet për pozat provokative.

Arta Nitaj ka hedhur një imazh në Instastory ku shihet duke marrë rreze dielli, shkruan Syri Kosova.

Ajo ka zgjedhur bregdetin shqiptar për t’i kaluar disa ditë pushimi dhe duket tejet joshëse në postimin e fundit.

Teksa pozonte e shtrirë, në sy binin të pasmet. Arta ka provokuar rëndë duke i vënë në fokus të pasmet e formësuara.

Linjat e saj perfekte trupore janë si rezultat i ushtrimeve të shumta në palestër.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco