Kiara bën 'twerk' edhe pse shtatzënë

Kiara bën 'twerk' edhe pse shtatzënë

20:22, 13/08/2020

Ajo është shtatzënë.

Por, kjo gjë nuk po e ndalon Kiarën që ajo të bëj ‘twerk’, shkruan Syri Kosova.

Ajo e ka ndarë me ndjekësit një video në të cilën shfaqet duke bërë ‘twerk’ dhe bënte lëvizje interesante, përkundër peshës që kishte.

Komentet ishin të shumta dhe nga më të ndryshmet.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco