'Lexoni udhëzuesin para se të ngisni makinën', këshilla e Simon pasi rrezikoi të paralizohej nga biçikleta

'Lexoni udhëzuesin para se të ngisni makinën', këshilla e Simon pasi rrezikoi të paralizohej nga biçikleta

19:30, 13/08/2020

Simon ka rrezikuar të paralizohej pasi u rrëzua nga biçikleta e tij elektrike.

Simon Cowell u dërgua me urgjencë në spital pas një aksidenti me biçikletën e tij elektrike, shkruajnë mediat e huaja.

U tha se aj ishte duke e provuar biçikletën e tij në shtëpi në Malibu derisa u rrëzua dhe lëndoj shpinën.

Ai rrezikoi të paralizohej andaj këshillon fansat ta lexojnë udhëzuesin para vozitjes.

“Një këshillë e mirë, nëse bleni një biçikletë elektrike, më parë lexoni udhëzuesin e më pas përdoreni”, ka shkruar ai gjatë një postimi në Twitter.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco