Nuk e prisnim: Zbulohet lidhja e 'Ejlylit' me aktorin e njohur turk

Nuk e prisnim: Zbulohet lidhja e 'Ejlylit' me aktorin e njohur turk

08:31, 13/08/2020

Aktorja turke Biran Damla Yilmaz është bërë shumë e njohur për publikun shqiptar, me rolin e saj si "Ejlyli" në serialin "Lule të vetmuara".

Ajo është shumë e komentuar rreth jetës private dhe vetëm pak kohë më parë u përfol se është e lidhur me një biznesmen.

Image

Mirëpo kjo nuk është e vërtetë, pasi sipas raportimit të mediave të huaja Ejlyli ka nisur një romancë me aktorin e njohur turk, Ilker Kaleli.

Dyshja kanë bashkë 1 muaj dhe janë takuar gjatë xhirimeve të dy serialeve nga e njëjta kompani.

Ndonëse nuk kanë shumë kohë me njëri-tjetrin, raportohet se gjërat mes dyshes ecin për mrekulli dhe janë shumë të dashuruar, aq sa shihen kudo bashkë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco