Stresi përmend Elvana Gjatën në këngën e tij dhe zbulon arsyen

Stresi përmend Elvana Gjatën në këngën e tij dhe zbulon arsyen

08:20, 13/08/2020

Ditën e djeshme, Stresi solli për publikun shqiptar një projekt të ri, i cili kësaj here vinte si bashkëpunim.

Ai bashkoi forcat me reperin Finem, për të sjellë së bashku këngën e re të titulluar “Gazi n’fund”.

Brenda 24 orëve, kënga i ka kaluar 700 mijë klikime në Youtube dhe Stresi duket se po e dashuron këtë projekt të tijin.

Nëse dëgjoni me vëmendje, në një pjesë të këngës reperi ka përmendur emrin e Elvana Gjatës.

Vetë ai në një postim në Instagram ka shpjeguar pse e ka thënë emrin e këngëtares në projektin e tij.

“Fuck fake rapper Love Elvana Gjata”- thuhet në këngë, ndërsa Stresi ka shtuar: “Më mirë dëgjoj Elvana sesa do fake”.

Pra, ky ka qenë një vlerësim për këngëtaren, duke deklaruar hapur se Elvana është një ndër artistet e tij të preferuara shqiptare.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fuck fake rapper Love Elvana Gjata (ma mire ndegjoj Elvanen sesa do fake #linkinbio????

A post shared by STRESI (@stresi) on

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco