Ja çfarë bëri Rina, kur u takua për herë të parë me Sin Boy

Ja çfarë bëri Rina, kur u takua për herë të parë me Sin Boy

23:17, 12/08/2020

Ata janë një nga çiftet e njohura të estradës.

Sin Boy dhe Rina Balaj po e festojnë përvjetorin e takimit, shkruan Syri Kosova.

Ka qenë reperi ai i cili ka postuar një video të Rinës, me të cilën kujton takimin e parë me të.

“Kthim në kohë, dita e parë kur të takova”, ka shkruar ai.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco