FOTO/ Ylli i Tottenham-it ‘kapet mat’ me ish të dashurën në momente intime

FOTO/ Ylli i Tottenham-it ‘kapet mat’ me ish të dashurën në momente intime

11:16, 12/08/2020

 Futbollisti i klubit anglez Tottenham, Dele Alli dhe modelja Ruby Mae kanë udhëtuar drejt ishullit grek të Mykonos për të rinovuar dashurinë e tyre pas një ndarje të shkurtër.

Image

Futbollisti Dele Alli dhe modelja që u ndanë vitin e kaluar për shkak të akuzave të tradhtisë, kanë shkrirë ‘akullin’.

Image

Sapo ka përfunduar sezoni Dele ka filluar një tjetër sezon atë të pushime tashmë me të dashurën e tij Ruby.

Image

Arsye që futbollisti anglez u nda vitin e kaluar nga modelja ishte një tjetër modele ajo e revistët ‘Playboy’ Melissa Howe me të cilën u pa në ditëlindjen e saj.

Pasi pamjet u publikuan Ruby Mae vendsoi të ndahej me yllin e Tottenham-it.  

Image

Ruby Mae i detyrohet famën e saj të vërtetë Kupës së Botës 2018 pasi ajo u pa shpesh në stenda  për të mbështetur ekipin kombëtar të Anglisë dhe të dashurin e saj.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco