Kemal zbulon vendndodhjen e Defnes, nesër në ‘Lule të vetmuara’

Kemal zbulon vendndodhjen e Defnes, nesër në ‘Lule të vetmuara’

20:27, 11/08/2020

Kemal dhe Mesude i shkojnë Ejlylit në jetimore. Përballja e Ejlylit me to nuk do të jetë aspak e mirë. Kader i kërkon Gynejit të ndihmojë Banun. Xhemre i kërkon falje Ferides për shkak se nxori sekretin. Kemal i vihet pas Nazanit dhe zbulon vendndodhjen e Defnes.

Defne mendon të dorëzohet por Nazan nuk e lejon. Feride ka frikë se Toprak do ndahet nga ajo dhe e vë në provë. Gynej vendos të shesë sendet e tij për të ndihmuar Banun. Songyl e ndihmon të shesë. Kemal i ofron Nazanit ta ndihmojë për të arratisur Defnen.

Serkan mëson se Nazan po e gënjen në lidhje me Defnen. Ai vihet në ndjekje të së ëmës dhe zbulon të vërtetën. Kemal mashtron Ejlylin duke i thënë se do i tregojë vendin ku ndodhet Defne. Serkan përballet me Defnen teksa ajo po arratiset./revistawho

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco