Fifi zbulon tatuazhin e ri me domethënie të veçantë: Ne verë qëndron…

Fifi zbulon tatuazhin e ri me domethënie të veçantë: Ne verë qëndron…

17:25, 11/08/2020

Këngëtarja e njohur, Fifi ka vendosur të bëjë një tatuazh të ri dhe këtë e ka treguar me postimet në ‘Instastory’ në llogarinë e saj.

“Tatuazh i ri”, ka shkruar Raçi në postimin e parë duke zbuluar më pas dhe tatuazhin e saj.

“Në verë qëndron e vërteta”, ka shkruar Fifi mbi trupin e saj së bashku me gotën e verës dhe trëndafilin.

Me siguri ky tatuazh i Fifit do të frymëzojë edhe shumë ndjekës të saj. Kujtojmë se muajt e fundit ajo ka sjellë një sërë projektesh muzikore, përfshirë këtu edhe bashkëpunime.

Pak ditë më parë ajo publikoi “Pa gajle” me Young Zerkën, suksesin e të cilës po e shijojnë edhe këto ditë.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco