E dashura i publikon pa dashje foton hot sulmuesit portugez

E dashura i publikon pa dashje foton hot sulmuesit portugez

14:04, 11/08/2020

Atletico Madrid, pasi ka arkivuar La ligën, po përgatitet të përballet me Leipzig në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Disa ditë para ndeshjes kundër gjermanëve ( planifikuar për ditën e enjte) sulmuesi portugez Joao Felix ishte protagonist i një episodi më tepër kurioz.

Ish Benfica ishte duke pushuar me të mbathura kur e dashura e tij Margarida Corceiro i bëri një foto dhe më pas imazhin e postoi në Instagram. Por në foton e publikuar nga e dashura e tij shihej shumë më tepër. 

Fotoja menjëherë u shpërnda në rrjet duke shkaktuar komente të shumta.

Me të vënë re gafën Margarida e fshiu foton, një veprim i vonshëm pasi fotoja bëri xhiron në rrjet.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco