Morena Taraku testohet për Covid-19, publikon procedurën dhe përgjigjen e testit

Morena Taraku testohet për Covid-19, publikon procedurën dhe përgjigjen e testit

12:56, 11/08/2020

Këngëtarja Morena Taraku ka realizuar testin për Covid-19 dhe pamjet ka vendosur t’i ndajë në rrjete sociale.

S’e dimë nëse Morenës i janë shfaqur simptoma apo thjesht ka pasur kontakt me persona të infektuar, ndaj për të hequr merakun ka bërë një test për koronavirusin.

Megjithatë, këngtarja s’ka ngurruar të ndajë me ndjekësit momentin e bërjes së tamponit.

Pamjet janë  publikuar në TikTok, ndërsa më vonë ka treguar gjithashtu edhe rezultatin.

Morena ka testuar negative për Covid-19 dhe pamjet e publikuara kanë shërbyer si ndërgjegjësim për atë pjesë të popullit që ende nuk merr masa kundër koronavirusit dhe ende s’e ka ndjerë pranë rrezikun.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco