Mes shumë dhuratash, Kylie Jenner ka një më të preferuar se të gjitha

Mes shumë dhuratash, Kylie Jenner ka një më të preferuar se të gjitha

11:31, 11/08/2020

Miliarderja e famshme, Kylie Jenner ka festuar 23-vjetorin një ditë më parë.

Edhe pse dhuratat e festimet kanë filluar shumë ditë më parë, Kylie-n e bën të lumtur vetëm vogëlushja e saj, Stormi.

Ajo ka publikuar një foto me vajzën dhe shkruan: “Dhurata më e bukur nga të gjitha.

Mami Kylie me vogëlushen shfaqen pranë tortës, duke fryrë qirinjtë dhe me siguri ky është momenti më special i tyre.

View this post on Instagram

the best gift of all ????

A post shared by Kylie ???? (@kyliejenner) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco