E fotografojnë teksa merr rreze, ja çfarë bëri Kejvina Kthella

E fotografojnë teksa merr rreze, ja çfarë bëri Kejvina Kthella

10:04, 11/08/2020

Modelja e njohur Kejvina Kthella së fundmi ndodhet me pushime.

Modelja e cila është dhe shumë aktive në rrjetin social Insgatam ka publikuar shumë foto ku tregon format e saja perfekte me bikini.

Image

Por së fundmi ajo është fotografuar dhe nga njerëzit përreth teksa merrte rreze dielli. 

Këto pamje, Kejvina i mori dhe i publikoi edhe në llogarinë e saj në Instagram.

Kujtojmë që së fundmi modelja është përfolur dhe për lidhjen e saj me reperin e njohur shqiptar Seven Saraqi.

ImageImage

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

DURRSAKU12/08/2020 16:58

ORE SE NUK JU KUPTOJ EDHE JUVE TE MEDIAS. LEXOVA NJE SHPREHJE "MODELJA SHQIPTARE...." A MUND TE ME THONI JU LUTEM CFARE MODELE ESHTE QE TE MOS VDESIM EDHE NE INJORANT ........... FALEMINDERIT

Shto koment

Denonco