Morena puthet me një femër nën ujë

Morena puthet me një femër nën ujë

21:57, 10/08/2020

Kanë bërë not nën pishinë.

Por, Morena Taraku ka bërë një veprim mjaft interesant dhe të papritur, shkruan Syri Kosova.

Ajo në Instagram ka hedhur një video ku shihet se puthi në buzën vajzën që e shoqëroi për not.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco