Prezantueses shqiptare i ‘çelin’ lulet te gjoksi

Prezantueses shqiptare i ‘çelin’ lulet te gjoksi

21:12, 10/08/2020

Lei Kraja, moderatorja shqiptare, po i vazhdon pushimet. Ajo në Instagram ka hedhur fotografi thuajse secilën ditë, por, secilëherë me bikine të ndryshme, shkruan Syri Kosova.

Nga këto të fundit, në këtë rrjet social Lei sot publikoi një imazh ku shihet se ka vur lula te gjoksi dhe te bikinet e poshtme.

E tillë, ajo duket superjoshëse.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A Senorita can never lower her standards. ????

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco