Gentian Zenelaj surprizohet nga djali, ndan këtë moment pranë tij

Gentian Zenelaj surprizohet nga djali, ndan këtë moment pranë tij

14:33, 10/08/2020

Ditët e nxehta të gushtit, duket se aktori i njohur, Gentian Zenelaj po i kalon me familjen e tij.

Së fundmi ai ka ndarë një foto të djalit, i cili duket se ka pasion peshkimin dhe ka treguar se është habitur prej afësisë së tij.

“danielzenelajj më surprizove sot”, ka shkruar Genti krah postimit ku shfaqet djali me peshkun e zënë në dorë.

Ky fakt i ka surprizuar dhe ndjekësit e Gentit teë cilët kanë lënë komente të ndryshme poshtë fotos.

Me siguri edhe vetë Zenelaj duhet të jetë shumë krenar për aftësitë e mëdha të djalit të tij të vogël.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

FILANTROPI Dt 12 gusht 202012/08/2020 13:44

Gentian Zenelaj çoe djalin sa më shpejt në palestër sepse shumë kile i paska vënë që tani . Se pastaj po u bë si ty shumë vështirë për ti rrëzuar.. Ke kohë që edhe ti spo le dijetë pa provuar por pa sukses. Si duket ke oreks të madh në ushqim..

FILANTROPI Dt 12 gusht 202012/08/2020 13:42

Gentian Zenelaj çoe djalin sa më shpejt në palestër sepse shumë kile i paska vënë që tani . Se pastaj po u bë si ty shumë vështirë për ti rrëzuar.. Ke kohë që edhe ti spo le dijetë pa provuar por pa sukses. Si duket ke oreks të madh në ushqim..

Shto koment

Denonco