Më afër se kaq nuk e keni parë asnjëherë gjoksin e Wanda Narës

Më afër se kaq nuk e keni parë asnjëherë gjoksin e Wanda Narës

13:08, 10/08/2020

Pa limite dhe pa frena Wanda Nara, super-diva të cilët të gjithë do të donin ta kishin në krah.

Ka pesë fëmijë dhe ëndërron të gjashtin, është e pasur dhe menaxhon bashkëshortin futbollist me kontrata milionere, ka një të kaluar si velinë, por ka ditur të promovohet në televizion si komentatore sportive.

Bën një jetë luksoze dhe nuk nguron ta tregojë.

Gjithashtu edhe pse e kritikuar për fotot e saja të nxehta ajo nuk ka hequr dorë.

E tillë është dhe fotoja e saj e fundit pranë pishinës së vilës së saj.

Bashkëshortja e Mauroi Icardit ka vendosur gjoksin në plan të parë dukë i lënë të gjithë ndjekësit e saj pa fjalë.

Ashtu dhe si fotot e tjera provokuese dhe kjo foto e nxehtë që vjen në këto ditë të nxehta nga modelja nuk ka kaluar pa marrë një lum komentesh.

ImageImageImage

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco