Këngëtari shqiptar rikthehet pas kaq shumë vitesh

Këngëtari shqiptar rikthehet pas kaq shumë vitesh

08:02, 10/08/2020

Me siguri të gjithë e mbani mend Bertan Asllanin, këngëtarin shqiptar i cili ka sjellë hite që edhe sot ende dëgjohen.

Prej vitesh Bertani jeton në Turqi ku vazhdon karrierën muzikore dhe madje provoi edhe veten në aktrim.

Gjithashtu prej kohësh Bertani nuk kishte sjellë ndonjë projekt të ri, por këngëtari vendosi të rikthehet këtë vit.

Ai ka publikuar këngën "Fluturojmë" dhe ka njoftuar se së shpejti do të publikojë edhe një tjetër këngë.

"Projekti i ri së shpejti", ka shkruar Bertani krah postimit më të fundit në Instagram.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco