Arbenita Ismajli publikon pamje gjatë realizimit të fotove provokuese

Arbenita Ismajli publikon pamje gjatë realizimit të fotove provokuese

09:38, 09/08/2020

Arbenita Ismajli tregohet sërish e afërt me fansat.

Modelja e njohur Arbenita Ismajli shpesh publikon imazhe ku shfaqet me shumë stil dhe provokuese.

Së fundmi u ka treguar ndjekësve se si i rregullon fotot e tani ka vendosur ti publikoj disa pamje nga prapaskenat, gjatë realizimit të tyre.

Arbenita duket se fare nuk e ka problem të ndaj detaje të tilla me ndjekësit e shumtë në Instagram.

Njësoj si Fero edhe ajo është e hapur me fansat. Dyshja po e shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë dhe duken të lumtur pranë njëri-tjetrit.Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco