FOTO/ Natasha i ngre këmbët

FOTO/ Natasha i ngre këmbët

23:35, 08/08/2020

Nataliee ka disa ditë që nuk ka hedhur fotografi të reja.

Por, fotoja e fundit që ajo ka hedhur, është shumë unike, shkruan Syri Kosova.

Kjo se, Natasha shihet e veshur me të brendshme dhe pozoi në kushte shtëpie, derisa kishte ngritur njërën këmbë.

Ky pozicion i saj, nuk do fort vend për imagjinatë.

View this post on Instagram

Did you miss the selfie photos? ???? @n.lee007

A post shared by Natasha (@natalee.007) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco