Kourtney Kardashian i preu flokët djalit për herë të parë dhe rrjeti po çmendet

Kourtney Kardashian i preu flokët djalit për herë të parë dhe rrjeti po çmendet

22:06, 08/08/2020

Kourtney Kardashian ka publikuar një foto pak orë më parë të djalit të saj, Reign. Ajo ka vendosur t’i presë flokët e gjatë për herë të parë dhe vogëlushi duket shumë ndryshe. Flokët e gjatë e identifikonin Reign dhe rrjeti po çmendet me këtë ndryshim.

Vetë Kourtney ka shkruar krahas fotos se nuk është mirë. Kourtney i është përgjigjur një ndjekësi se do i ruajë flokët e tij gjithmonë. Megjithatë pasi janë mësuar me pamjen e re, vogëlushi ka marrë komplimente të shumta nga fansa por edhe personazhe të famshëm.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I am not ok.

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco