Arbana bën plazh me barkun e fryrë

Arbana bën plazh me barkun e fryrë

21:34, 08/08/2020

Ajo është shtatzënë.

Por, kjo gjë nuk e ndaloi Arbana Osmanin që të bëj plazh në këto ditë ku moti është i luhatshëm, shkruan Syri Kosova.

Në Instagram moderatorja hodhi edhe një imazh ku shihet se bënte plazh dhe në pah vuri barkun që ka nisur t’i rritet.

Kujtojmë që Arbana është në pritje të një djali.

View this post on Instagram

Vacay

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco