Si rrallëherë, Alketa Vejsiu tregon trupin me të shkurta

Si rrallëherë, Alketa Vejsiu tregon trupin me të shkurta

19:53, 08/08/2020

Emri saj gjithmonë është komentuar.

Por, kësaj radhe, Alketa Vejsiu nuk e ka marrë vëmendjen për ndonjë skandal, por, për shkak të pamjes së saj, shkruan Syri Kosova.

Në Instagram, bukuroshja ka hedhur një imazh ku shihet e veshur me të shkurta, ku në pah ka vënë trupin e saj shumë seksi.

E tillë ajo duket shumë joshëse, sidomos këmbët.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

FILANTROPI Dt 11 gusht 202011/08/2020 10:07

Alketa përfaqëson bukurinë dhe hijeshinë e femrës shqiptare.. Nuk u përzgjodh kot për të prezantuar në festivalin e San Remos. Përveç bukurisë Alketa ka edhe shumë cilësi të tjera që e çuan deri aty..

Shqiptari10/08/2020 23:21

PO HUNDEN E TE SHKUARES PSE NUK E KE NXJERRE!!! ATEHERE DUKESHE SI HARABEL!! RROFTE BISTURIA!!!

Dibra08/08/2020 20:43

O Alketa a e nxori lali Eri vellain nga burgu,si pjese e Rilindjes ju takon.

Shto koment

Denonco