Menjëherë pas ndarjes, ish i dashuri i ‘Elif’ lidhet me një tjetër aktore të njohur

Menjëherë pas ndarjes, ish i dashuri i ‘Elif’ lidhet me një tjetër aktore të njohur

09:20, 08/08/2020

Dy javë më parë aktorja e njohur turke Tuba Buyukustun theu heshtjen dhe foli për ndarjen e saj me Umut Ervigen me të cilin kishte 3 vite lidhje.

Me anë të një postimi aktorja u shpreh:

‘Përshendetje... Sot në shumë revista përsëri u shtua një lajm në çantën e lajmeve pa baza dhe tashme çanta është bërë shumë e rëndë. Fatkeqësisht e kam shumë të vështirë të preceptoj konceptin e drejtimit të një kali pa një person.

 ‘Ata mashtruan’, ‘Jo është me të’ ‘Ata nuk mund të duronin dhe bënë paqe’ ...Unë mendoj se ka një përpjeke për të krijuar vazhdimësi lajmesh të paqëna mbi disa njerëz.

A nuk e meritojmë dhe ne artistat që të na respektohehet privatësia jonë si qënie njerëzore? Ekzistenca dhe vlera e saj në jetën time është e madhe’.

Image

Por pa kaluar shumë kohë ish i dashuri i saj Umut ka deklaruar lidhjen e tij me një tjetër aktore të njohur turke Melisa Senolsun.

Image

Ata publikuan foto në rrjete sociale duke suprizuar të gjithë por pa shpejguar asgjë më shumë. 

 Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco