Nuk e dinte askush/ Roza Lati zbulon dedikimin e Stines

Nuk e dinte askush/ Roza Lati zbulon dedikimin e Stines

08:47, 08/08/2020

Moderatorja e njohur, Roza Lati ka treguar gjithmonë pa komplekse se ndonëse ka qenë në një lidhje dashurie me këngëtarin Stine, sot gëzojnë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin.

Dyshja ka zbuluar gjithashtu se kënga hit e Stines ‘Ishe ti’, ka qenë një dedikim i tij për Rozën.

Ndërsa pak minuta më parë, Lati ka treguar se dhe një projekt tjetër muzikor ka qenë i dedikuar për të.

“Dhe projektet muzikore që kanë një histori personale, nuk vdesin kurrë. Tamam tamam kjo është kënga ime”, ka shkruar Roza krah videove në makinë ku duket se po dëgjon këngën “Pa ty s’ndihem mirë” nga Stine.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco