‘Luan në tokë,peshkaqen në det’ Ibrahimoviç bën hedhje spektakolare nga jahti i tij

‘Luan në tokë,peshkaqen në det’ Ibrahimoviç bën hedhje spektakolare nga jahti i tij

11:18, 07/08/2020

Pas mbylljes të Serisë A, Zlatan Ibrahimoviç po shijon pushimet në bordin e jahtit të tij në bregjet e Monte Carlos në shoqërinë e gruas së tij Helena Seger.  

Dhe ditën e djeshme sulmuesi i Milanit postoi një video në profilin e tij në Instagram teksa hidhet nga jahti i tij. 

 “Luan në tokë peshkaqen në det’ ka shkruar kampioni suedez krahas videos .

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lion on land, shark at sea #riva

A post shared by Zlatan Ibrahimovi? (@iamzlatanibrahimovic) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco