Modelja e famshme ankohet se shtoi peshë gjatë pandemisë

Modelja e famshme ankohet se shtoi peshë gjatë pandemisë

23:30, 06/08/2020

E ka problemin e shumë njerëzve që e kanë aktualisht.

Heidi Klum ka shtuar peshë gjatë kohës sa ka qëndruar e mbyllur në pandemi, shkruan Syri Kosova.

“Kam ngrenë pak më shumë kështu që duhet të heq kilogramët që ti vesh ato”

Supermodelja 47 vjeçare gjermane ka pranuar se po relaksohet me regjimin e ushtrimeve edhe pse ende po qëndron e izoluar në shtëpinë e saj në Los Angeles me familjen e saj gjatë pandemisë se koronavirusit duke e privuar veten nga ushqimet me yndyrë.

“Nuk po mund të veshi xhinset e mija të preferuara. Kam ngrenë më shumë dhe kam ushtruar më pak kështu që normalisht i kam humbur vijat e trupit”, ka thënë ajo për gazetën Sunday Express.

“Apo ndoshta duhet t’i marrë një palë me numër më të madh – atëherë do të jem mirë”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco