Ja çfarë bën në det kanadezja seksi

Ja çfarë bën në det kanadezja seksi

22:28, 06/08/2020

Ja çka bën në deti kanadezja seksi

Kanadezja seksi, Khloë Terae, është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se po i shijon pushimet në plazhet e  bukura botërore, shkruan Syri Kosova.

Por, anash Khloë nuk po i lë as lëvizjet provokative.

Ajo njihet për mundësinë e këtyre lëvizjeve dhe duket shumë seksi me këto poza.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco