Dua Lipa dhe Miley me duet?

Dua Lipa dhe Miley me duet?

21:46, 06/08/2020

Siç duket janë bërë bashkë për një duet.

Me një imazh,  Miley Cyrus dhe Dua Lipa kanë bërë të dyshohet se ato kanë nisur punën për një projekt muzikor, shkruan Syri Kosova.

Madje, Miley Cyrus është duke e sjellë albumin e saj të shtatë  e dyshimet për ndonjë bashkëpunim bëhen akoma më të forta.

Këngëtarja amerikane e ka publikuar një fotografi të sajën nga studioja, në të cilën ka pozuar së bashku me Dua Lipën dhe Watt.

Ajo i ka ngacmuar akoma më shumë fansat e saj me përshkrimin: “Dua e ka dëgjuar atë që ju nuk e keni dëgjuar…”.  Admiruesit e muzikës së saj menjëherë kanë nisur të spekulojnë se është fjalë për ndonjë bashkëpunim me këngëtaren e famshme shqiptare.

Nga ana tjetër, edhe Dua ka publikuar fotografi të tyre të përbashkëta me përshkrimin “bromance” (që i referohet raporteve të afërta me dikë).

View this post on Instagram

Dua has heard what you haven’t.... ????

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco