Demi me shoqen ‘çmendin’ me të pasmet dhe gjoksin

Demi me shoqen ‘çmendin’ me të pasmet dhe gjoksin

21:21, 06/08/2020

Njëra është bionde dhe tjetra zeshkane.

Demi Rose dhe Bethany janë bërë bashkë dhe kanë realizuar një set të ri të fotografive, shkruan Syri Kosova.

Që të dyja pozuan në një jaht, të veshura vetëm me bikine.

Demi ekspozoi gjoksin, kurse, Bethany ekspozoi të pasmet bombastike dhe që të dyja duken një kombinim shumë seksi.

View this post on Instagram

Who needs men anyway? ???? @bethanylilyapril ??

A post shared by Demi ???? (@demirose) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco