Lori e ka të qartë që tani, zbulon vendin ku dëshiron të martohet

Lori e ka të qartë që tani, zbulon vendin ku dëshiron të martohet

10:22, 06/08/2020

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha, është një nga vajzat më të ndjekura në vend ndaj kurioziteti i fansave për jetën e saj është mjaft i madh.

Ajo ka realizuar një ‘mini-intervistë’ në rrjetin e saj social dhe menjëherë ka marrë pyetje të shumta.

Në mesin e tyre, dikush e ka pyetur edhe për dasmën e saj në të ardhmen se ku do dëshironte ta bënte, pasi ajo e Sarës ishte e mrekullueshme.

Lori ka treguar se do zgjidhte Caprin, por nuk do ia kalonte dot dasmës së të motrës.

“Nuk mund t’ia kaloj Sarës, por mund të përpiqem në Capri”, shkruan Lori.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco