‘Songul’ i jep fund martesës së saj 3 vjeçare, ja pse

‘Songul’ i jep fund martesës së saj 3 vjeçare, ja pse

09:31, 06/08/2020

Aktorja turke Gocke Akyildiz u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e ‘Songul’ tek seriale ‘Lule të vetmuara’.

Por ditën e djeshme aktorja është vënë në qëndër të mediave rozë për shkak se ajo i ka dhënë fund martesës së saj tre vjeçare me Mustafa Ozyurt me të cilin u martua në 2017.

Image

Çifti gjithashtu kanë dhe djalë kujdestarinë e të cilit sipas mediave turke e ka marrë aktorja.

Image

Arsyeja pse Gocke i dha fund martesës së saj ishte një konflikt i rëndë që ajo kishte me bashkëshortin.

Gjithashtu aktorja ka fshirë në llogarinë e saj në Instagram të gjitha fotot e martesës që kishte ndarë me ndjekësit e saj.

Image

Ndërsa tani aktorja po merret jo vetëm me biznesin e saj  por është bërë dhe pjesë e kastit të sërialit ‘Dashuri aksidentale’.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco