Ky mesazh i Xheraldinës për Sarën i tha të gjitha

Ky mesazh i Xheraldinës për Sarën i tha të gjitha

10:28, 05/08/2020

Ditën e djeshme Sara Hoxha ka publikuar një foto ku shfaqet e shtrirë në plazh, duke shijuar panoramën e detit me një gotë kapuçino.

Por ajo që vumë re në foton e publikuar në Instastory, janë strijat në pjesën anësorë të kofshëve, që ajo nuk u mundua aspak t’i mbulonte.

Sara na bëri me dije se në fakt nuk janë problem i shtatzënisë por janë si pasojë e lëkundjeve të mëdha të peshës në adoleshencë.

Pra, si duket bukuroshja shqiptare paska patur disa probleme me peshën në të shkuarën dhe kjo është hera e parë që na e rrëfen këtë gjë.

Image

Së fundmi, Sara ka publikuar në Instastory një bisedë të sajën me vjehrrën, nënën e Ledrit, e cila i ka shprehur të gjithë mbështetjen e saj me fjalët më të bukura.

'Ti duaje trupin tënd ashtu si është me strija, pa strija…me çka do që ka se është i vetmi që ke dhe është i bukur ashtu si është. Strijat janë një gjë normale, bile e bukur se ato strija flasin për jetën dhe jo për ngulfatje dëshirash e ngulfatje oreksi në kohë të caktuara. Të don nini ty shumë!

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco