Ndjekësit kapin detajin sekret në FOTO-n e Arbana Osmanit

Ndjekësit kapin detajin sekret në FOTO-n e Arbana Osmanit

08:04, 05/08/2020

Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Arbana Osmani, është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të dytë.

Megjithëse e ndau lajmin e bukur në ditën e lindjes së partnerit, Eduartit, Arbana ka vendosur të jetë e rezervuar lidhur me detaje të tjera rreth shtatzënisë së saj.

Ende nuk është konfirmuar nga çifti gjinia e bebushit, por lart e poshtë po flitet se moderatorja dhe Eduarti po presin një djalë.

Ky do të jetë djali i dytë i Arbanës, pas vogëlushit Jon nga martesa e saj e parë dhe fëmija i parë për Eduartin.

Po ashtu, moderatorja është në muajin e fundit të shtatzënisë pasi më herët është shprehur se këtë verë, në vend të pushimeve do të shkojë në maternitet për të lindur.

Image

 

Ditën e djeshme moderatorja ka ndarë një foto me ndjekësit në Instagram, ku shihet në plazh, teksa krahas saj ka shkruar “Mirëmëngjes!”

Mirëpo, ka një detaji të fshehtë në këtë foto që nuk u ka shpëtuar ndjekësve besnikë të moderatores, pasi si duket kjo qenka një foto e vjetër.

“Nuk është foto e vjetër kjo?Nuk i shpëton gjë syrit të ndjekësve.”-ka shkruar një fanse e saj.

“Nuk ju shpëton gjë juve. S’mund të ishin ndryshe ndjekësit e mi”- ia ka kthyer Arbana.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

QYTETARI dt 5 gusht 202005/08/2020 14:25

Si lum Eduarti që sëbashku me Arbana Osmanin do të rrisin 2 djem...Po mirë mo Eduard që me Arbanan u dashurove dhe më pas u "martove" po për një vajzë si si nuk u mendove ..

Shto koment

Denonco