Jessicës i duket ‘zogu’ në këtë imazh

Jessicës i duket ‘zogu’ në këtë imazh

22:30, 04/08/2020

Kësaj radhe e ka tepruar.

Jessica Cakes ka hedhur një fotografi të re në Instagram, duke dalur thuajse nudo, shkruan Syri Kosova.

Pak para se të bëhet 62 vjeçe, kaq seksi duket Madonna

Por, për shkak të veshjes shumë të hapur dhe për shkak se nuk ka veshur sytjena, bukuroshja bionde ka bërë që në pah t’i del edhe ‘zogu’.

E tillë, padyshim që nuk i la fare vend imagjinatës seksuale.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco