Marina dhe Getoar hyjnë në shtëpi të re

Marina dhe Getoar hyjnë në shtëpi të re

14:41, 03/08/2020

Marian Vjollca dhe Getoar Selimi janë pa dyshim një ndër çiftet më të pëlqyer nga puliku shqiptar.

Dyshja kanë treguar se gëzojnë një martesë të shëndetshme dhe plot dashuri.

 Së fundmi, Marina dhe Geti kanë hyrë në shtëpi të re dhe lajmin e ka bërë të ditur gazetari Eraldo Rexho.

Në një mini-intervistë në Instastory, një ndër ndjekësit ka kërkuar të dijë ndonjë të re rreth moderatores.

"Ndonjë gjë që nuk e dini? Marina ka hyrë në shtëpi të re", ka treguar Eraldo.

Aktualisht moderatorja po shijon pushimet me të shoqin dhe fotot në rrjete sociale nuk kanë munguar.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco