VIDEO/ Dasmorët bllokojnë autostradën me boritë takuar, dhëndrri ia merr valles shtruar

VIDEO/ Dasmorët bllokojnë autostradën me boritë takuar, dhëndrri ia merr valles shtruar

16:35, 02/08/2020

Një ‘çmenduri’ ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, ku pamjet e publikuara në rrjete sociale tregojnë një karvan makinash dasme të cilat kanë ndaluar në mes të autostadës.

Në pamjet e publikuara nga JOQ, krushqit kanë zbritur nga mjetet e tyre me boritë e mjeteve takuar, teksa dhëndri ka zbritur nga mjeti po ashtu dhe ia ka marrë vallëzimit në mes të autostradës.

Ende nuk dihet se si është pritur ky veprim nga ana e drejtuesve të mjeteve që e frekuentojnë këtë aks të rëndësishëm, por ajo që duhet theksuar ka të bëjë edhe me respektimin e masave parandaluese të përhapjes së pandemisë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco