Nuk do ta besoni se si ndryshoi jeta e Çagatay Ulusoy brenda një nate

Nuk do ta besoni se si ndryshoi jeta e Çagatay Ulusoy brenda një nate

15:36, 01/08/2020

Gazetari turk Mutlu Hesapçi ka botuar një artikull në lidhje me aktorin Çagatay Ulusoy që tashmë është një nga aktorët më të dashur jo vetëm për publikun turk por dhe më gjërë.

Gazetari ndër të tjera tregon se jeta e Çagatay ka ndryshuar brenda një nate falë një producenti.

'Kjo është historia e një të riut jeta e të cilit ndryshoi brenda një nate. Nëse producenti nuk do ta kishte parë atë natën në konkursin për modelim jeta e tij do të ishte shumë ndryshe. Ai luajti në serinë e tij të parë pa pasur asnjë ide për aktrimin. Ai vazhdoi të studionte për aktrim ndërsa vazhdonte të merrte pjesë në shfaqje televizive. Nga një model ai u bë aktor që studio jo vetëm në Turqi por edhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai dëshmoi se ishte jo vetëm një aktor i shkëlqyeshëm, por edhe një këngëtar i mrekullueshëm, edhe pse nuk do të ndoqi një karrierë muzikore.
 

Gagatay e di plotësisht mirë vlerën e parave që ka fituar, sepse ai nuk është rritur në pasuri, dhe është shumë i mirë në administrimin e tyre, duke preferuar të jetojë në mënyrë modeste, por pa i mohuar vetes asgjë’ shkruan gazetari për aktorin. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco